Statome įvairių konstrukcijų individualius namus, komercinius pastatus. Profesionaliai konsultuojame visais statybų klausimais. Padėsime ne tik parengti projektą, bet ir pastatyti jūsų lūkesčius išpildantį, visapusiškai funkcionalų namą.

Rengiame, peržiūrime projektus, siekiame detalizuoti Jūsų poreikius. Todėl statyboms parenkamos tinkamos medžiagos ir technologijos. Priimame prie konkretaus projekto derančius sprendimus: įrengiame inžinerines, šildymo, vėdinimo, nuotekų sistemas, sienų konstrukcijas, laiptus. Pasirūpiname pastato elektros instaliacija, geodezija, lauko inžineriniais tinklais, santechnika, kanalizacija.

Atliekame įvairių plytų sienų mūro, pamatų, perdangų, sienų, balkonų betonavimo, tinkavimo darbus. Užsiimame vidaus bei išorės apdaila: glaistome, dažome, įrengiame gipso kartono lubas ar sienas. Taip pat dengiame bei įrengiame įvairių tipų stogus.

Nuoseklūs projektavimo, statybų žingsniai leidžia numatyti projekto sąmatą bei išvengti papildomų išlaidų. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai, esame atsakingi už galutinį produktą ir jo kokybę.

mūro darbai

Mūro Darbai

Kokybiški, įvairaus sudėtingumo mūro darbai.Mūras iš silikatinių, keraminių, keramzitbetonio (fibo), akytbetonio blokų. Mūras iš keraminių ir silikatinių plytų. Apdailinis mūrijimas.

betono padavimas

Betonavimo Darbai

Atliekame betonavimo darbus. Betonuojame pamatus, perdangas, laiptus, sienas, balkonus

tinkavimas

Tinkavimo Darbai

Atliekame betonavimo darbus. Tinkavimas kalkiniu, cementiniu, gipsiniu tinku

apdailos darbai

Apdailos Darbai

Glaistymo, dažymo darbai. Gipso kartono lubų, sienų įrengimas. Plytelių klijavimas. Parketo, laminato klojimas.

stogo darbai

Stogo Įrengimas

Atliekama stogo įrengimo darbus. Bituminių čerpių stogas. Valcuotos skardos stogas. Bituminių banguotų plokščių stogas. Skardinis stogas .

Fasado darbai

Fasado Darbai

Atliekame fasado apdailos darbus. Dekoratyvinis tinkas. Klinkerio plytelės.

kiti darbai

Kiti Darbai

Atliekame įvairius statybos darbus. Vidaus elektros darbai, geodezija, lauko inžineriniai tinklai, santechnika, kanalizacija…