Mūsų įmonė nuo pat pirmųjų namo statybos projekto žingsnių siekia būti Jūsų partneriais.

Konsultuojame pasirenkant sklypą namo statybai, padedame sukurti namo koncepciją bei bendradarbiaujame vykdant projektavimo darbus. Pasiruošimo etape daromi žingsniai yra labai svarbūs sėkmingai namo statybai užtikrinti.

Jei Jūs jau turite sklypą ir projektą, taip pat galite kreiptis į mūsų įmonę.

Projekto peržiūra

Architektai dažnai apsiriboja tik planų ar erdvių išdėstymu, fasadų, langų, vonios kambario suplanavimu. Tačiau inžinerines sistemos, šildymo, vėdinimo, nuotekų sistemų, netgi sienų konstrukcijos, laiptų, stogo ir begalės kitų konstrukcinių mazgų jie nedetalizuoja. Konstruktoriai dažnai pateikia tik kai kuriuos tipinius sprendimus, dažnai nepriderintus prie konkretaus projekto.

Kartais pasitaiko, kad pastato aukštų planai nedera tarpusavyje, pvz. antro aukšto vonios ir tualeto kambarys virš svetainės centro. Pasitaiko atvejų, kai nėra kur suvesti nuotekų. Gali būti, kad atraminė siena suprojektuota ant standartinių perdangos plokščių.

Kai kuriuose projektuose nėra klaidų, bet jie nėra apskaičiuoti racionaliai. Pavyzdžiui, vieno kliento dviejų aukštų namui buvo suprojektuoti ypatingai tvirti pamatai, galintys išlaikyti kelių aukštų namą. Šiuo atveju užsakovas veltui išleistų nemažą pinigų sumą to net nesuprasdamas.

Mūsų specialistai patikrins, ar projektas racionalus, padės parinkti optimalius sprendimus, medžiagas ir technologijas. Jos sparčiai kinta ir tik profesionalai gali spėti jas sekti.

Tikslios sąmatos apskaičiavimas

Ypač svarbus įrankis, planuojant lėšas ir namo statybos biudžetą, yra tiksli ir kuo pilnesnė darbų sąmata. Iš anksto žinosite, kiek kainuos jūsų statyba. Tačiau neapsigaukite – kai kurie statybininkai tyčia ar dėl aplaidumo neįrašo būtinų darbų, kad sąmata atrodytų mažesnė, o neįskaitytus ar sąmatose neįtrauktus darbus vis tiek reikės anksčiau ar vėliau atlikti ir jie kainuos.

Tiksliai apskaičiavę išlaidas išvengsite nemalonių staigmenų ir galėsite įsikelti į pilnai įrengtą arba dalinai įrengtą namą. Kai kuriuos darbus galima vykdyti vėliau ar atskirais etapais, taip išvengiant vienkartinių didesnių investicijų.

Mes garantuojame tikslią sąmata, kurios įsipareigojame laikytis.

Darbų vykdymas

Darbus vykdo specializuotos statybų brigados, sukomplektuotos per ilgus metus iš patyrusių meistrų. Daugiau apie atliekamus darbus skaitykite čia: Atliekami darbai.

Medžiagų tiekimas

Medžiagų tiekimas statant ūkio būdu dažniausiai yra užsakovo rūpestis. Į tai įeina derybos dėl kainos, konkrečios medžiagos pasirinkimas (dalis medžiagų gali būti nesertifikuotos ar net nekokybiškos), jų pristatymas ir iškrovimo suorganizavimas.

Labai svarbu žinoti, kokį tikslų medžiagų kieki reikia užsakyti ir nupirkti. Dažniausiai tai pasako meistrai, apytiksliai paskaičiavę pagal projektą. Tačiau gali pasitaikyti netikslumų. Meistrams nėra svarbu, jei nemaža dalis nepanaudotų medžiagų lieka objekte. Kita vertus, perkant medžiagas keliais etapais ir nedideliais kiekiais, išauga transportavimo išlaidos.

Šiuo metu medžiagų kaina sudaro apie 70-80% visos namo statybos kainos. Užtenka tik 5-10% medžiagų neatitikimo ir jau susidarys nemažai papildomų išlaidų. Už visą tai tenka mokėti statytojui, kuris pradėjęs statyti namą net nežino, kiek jam kainuos statybos.

Darbų organizavimas

Statybos procesas yra sudėtingas procesas, susidedantis iš 50 ar 100 etapų, kurių kiekvienas priklauso nuo ankstesnių. Kažkurioje stadijoje praleidus nedidelį, bet svarbų elementą, vėliau visą tai ištaisyti bus labai sudėtinga ir brangu.

Mūsų įmonė gali sukurti kokybišką produktą per trumpą laiką už patrauklią rinkos kainą, nes puikiai išmanome statybos technologinius procesus, sugebame efektyviai organizuoti darbus, žinome kaip elgtis įvairiose statybinėse situacijose ir rasti optimalius techninius sprendimus, Palaikome ilgalaikius ryšius su tiekėjais ar specialiųjų darbų įmonėmis ir, kas svarbiausia, turime kvalifikuotus specialistus.

Dėl optimalaus darbų organizavimo individualų gyvenamąjį namą pastatome maždaug per 8 mėnesius.

Atsakomybė

Esame atsakingi už galutinį produktą ir jo kokybę. Jei statytumėte ūkio būdu, atsakingas būtumėte tik jūs, nes kiekviena statybininkų brigada visą atsakomybę paprastai verčia prieš tai dirbusiems darbininkams.