Jei ieškote, kas pastatytų kokybišką namą, vertėtų rinktis kvalifikuotus specialistus.

Mes nesame tik statybininkai-vykdytojai.

Turimas projektas neužtikrina sėkmingos statybos, o namo statybos kainai daugiausiai įtakos turi kompleksinių projektinių sprendimų visuma, o ne, kaip klaidinga manyti, statybininkų atlygis ar medžiagų kaina.

Mes siūlome kartu peržiūrėti patį namo projektą jau projektavimo stadijos pradžioje. Gausite naudingų specialistų patarimų, kaip galima optimizuoti namo statybos kainą. Pabaigus projektą ir gavus statybos leidimą, jau gali būti per vėlu kažką keisti.

Atestuoti statybos vadovai

Mūsų pranašumas – atestuoti statybos vadovai turintys patirtį įgyvendinant sudėtingus projektus. Statybos vadovai sudėtingiems statiniams (atestatus suteikia Statybos produkcijos sertifikavimo centras prie aplinkos ministerijos) atestuojami tik dirbus ne mažiau, kaip penkis metus objektų statybose, išlaikius atitinkamus egzaminus. Šis atestatas užtikrina, kad ypatingų statinių statyboms vadovautų tik atitinkamos kvalifikacijos specialistai. Statant individualų namą tokia kvalifikacija yra ypač naudinga.

Asmeninė atsakomybė

Reta individualių namų statybos kompanija turi atestuotus specialistus. Statantis nuosavą namą, siekiant išvengti statybos klaidų, ši sąlyga yra labai svarbi.

Atestuotas statybos vadovas prisiima asmeninę atsakomybę, nes suklydęs gali netekti atestato. Tokio atestato neturintys asmenys neturi asmeninės atsakomybės už technologijų pažeidimus ar statybines klaidas.

Patirtis

Mes vadovavome daugelio didelių ir sudėtingų statinių statybai, kuriuose buvo naudojami labai įvairūs techniniai sprendimai, pasitaikė labai įvairių statybinių situacijų, mokėmės iš savų ir kolegų klaidų.

Įgyta patirtis leidžia išvengti klaidų, kurias dažnai daro mažiau patyrę meistrai ar atskiros brigados. Taip pat ši patirties išmokė dirbti esant ekstremalioms sąlygoms: liūčiai, audrai, ar dideliam šalčiui.

Namas sudėtingas ir įvairialypis statinys, dažnai net ir labai geram vienos srities specialistui ar meistrui sudėtinga pasakyti, kokia priežastis lėmė vieną ar kitą defektą ar broką.

Garantija

Kaip numatyta statybos įstatyme suteikiame garantiją savo atliktiems darbams: 5 metai statybos darbams; 10 metų paslėptiems darbams; medžiagoms, gaminiams, detalėms, įrangai pagal gamintojo ar tiekėjo išduotus dokumentus.

Įmonė turi Aplinkos ministerijos išduotą atestatą ypatingiems statiniams atlikti.

Dirbame fiksuotos kainos principu.