kaip mes dirbame
5Spa

Kaip mes dirbame?

Mūsų įmonė nuo pat pirmųjų namo statybos projekto žingsnių siekia būti Jūsų partneriais.

Konsultuojame pasirenkant sklypą namo statybai, padedame sukurti namo koncepciją bei bendradarbiaujame vykdant projektavimo darbus. Pasiruošimo etape daromi žingsniai yra labai svarbūs sėkmingai namo statybai užtikrinti.

Skaityti
raktai
5Spa

Kodėl mes?

Jei ieškote, kas pastatytų kokybišką namą, vertėtų rinktis kvalifikuotus specialistus.

Mes nesame tik statybininkai-vykdytojai.

Turimas projektas neužtikrina sėkmingos statybos, o namo statybos kainai daugiausiai įtakos turi kompleksinių projektinių sprendimų visuma, o ne, kaip klaidinga manyti, statybininkų atlygis ar medžiagų kaina.

Skaityti
namo kaina
4Spa

Namo statybos kaina. Kokia ji?

Dažnas žmogus, nusprendęs statyti namą, nežino nuo ko pradėti šį procesą, kaip išvengti dažnai pasitaikančių klaidų, kaip tilpti į planuojamą biudžetą ir sėkmingai įsikelti į naujai pastatytą būstą maždaug po metų. Tai kiekvieno statytojo tikslas, tačiau dažnai tai lieka tik svajonė.

Skaityti
idealus sklypas namo statybai
4Spa

Nuo ko pradėti namo statybą?

Dažnas, pradėjęs svajoti apie nuosavą namą, retai žino, nuo ko reikėtų pradėti visa šį projektą. Lankosi parodose, bando rinktis iš ko reikėtų statyti, plytos ar blokeliai, koks stogas, kokia namo spalva. Apvažiuoja individualių namų sklypus, apžiūrinėja namus, varto tipinių namų katalogus ir savo vaizduotėje piešia namo vaizdą, nors dar neturi nei sklypo, nei namo koncepcijos, nei numatęs, kokią funkciją turėtų atlikti namas.

Skaityti
darbuotojai
4Spa

Architektūros įtaka namo statybos kainai

Kiek architektūriniai ir techniniai sprendimai įtakoja namo statybos sąmatą?

Pirmą kartą statant namą neretai labai sudėtinga, bent jau apytiksliai, įvertinti, kiek gali kainuoti namo statyba.

Skaityti
namo statyba
3Spa

Kokį namą pasirinkti?

Dažnai sprendžiant gyvenamojo būsto klausimą, kyla pasirinkimas, ką įsigyti – butą ar namą.

Šis sprendimas lemia daugelio metų gyvenimo būdą ir kokybę.

Vieni svajoja apie butą ir gyvenimą mieste. Kiti – apie namą ir gyvenimą gamtoje su savo kiemu, pieva, terasa ir kitais privalumais, kurie būna nuosavame name. Tačiau priimti sprendimą nėra lengva, nes dažnai įsivaizduojama, kad pasistatyti namą – tai labai daug lėšų, nervų bei sveikatos kainuojantis procesas. Iš dalies tai yra tiesa, tačiau tai nėra taip sudėtinga, ypač jei statote ne „ūkio būdu“, o nuo pat pirmųjų projekto žingsnių tariatės su specialistais.

Skaityti